Get it on Google Play Otel-Programi-indir

Adonis Otel Programı


Adonis Otel Programı ile ilgili bu sayfa kısa bir süre sonra kaldırılacaktır.
Lütfen Adonis Otel Programı için özel olarak hazırladığımız www.Adonisotelyonetimi.com sayfasını ziyaret ediniz.


Adonis,Sadece Küçük İşletmelere Yönelik Hazırlanmış Tek Otel Programıdır.

Adonis Otel Programı ile küçük ve orta ölçekli bir oteli, apartı ya da pansiyonu rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Adonis Kolaydır.

Adonis Otel Programı' nda, diğer programlardaki kadar ayrıntılı ekranlar ve detaylar yoktur. Karmaşık ekranlarda boğulmazsınız. Çok kolay öğrenirsiniz. Ancak gerektiğinde ve siz isterseniz detaylara girersiniz.

Adonis Entegredir.

Adonis Otel Programı ile önbüro, muhasebe, restoran, web sitesi, diğer kanallar(Booking.com, Venere.com vs.), internet loglama hepsi birden entegredir. Ayrı ayrı işlem yapmanız gerekmez.

Adonis Hesaplıdır.

Adonis Otel Programı, diğer programlara göre çok daha hesaplıdır. Çünkü diğer programlarda sizin kullanmadığınız pek çok özellik vardır ve bunların geliştirme maliyetleri programa dahildir.

Adonis için İyi Destek Alırsınız.

Teknik destek konusunda asla sizi yalnız bırakmayız. Bu konuda en iyi bilgiyi diğer kullanıcılara sormalısınız. Karar vermeden önce müşerimizi arayıp firmamız ve verdiğimiz teknik destek konusunda ne düşündüklerini sorabilirsiniz.

Adonis Dünyanın Her Yerinde Çalışır.

Adonis Otel Programı, internetin olduğu her ortamda çalışır. Otelinizi takip etmek için tek ihtiyacınız internet bağlantısıdır.

Adonis Birden Fazla Cihazda Çalışır.

Adonis Otel Programı' nı birden fazla cihaza kurabilirsiniz. Cihaz başına ek bir ücret ya da maliyet yoktur.

Adonis ile Cepten Rapor Alabilirsiniz.

Adonis Mobil Raporlama uygulaması sayesinde otelinizin durumunu cepten ya da tabletten takip edebilirsiniz.
 

Adonis ile Kimlik Bildirim Raporunuz Otomatik Gönderilir.

Otomatik EGM rapor gönderimi özelliği sayesinde yasal olarak göndermek zorunda olduğunuz Kimlik Bildiril Raporunuz program tarafından otomatik gönderilir. Teknik sorunlar nedeniyle (Elektrik, internet kesintisi vs.) rapor gönderemeyecek olursanız teknik destek personelimiz sizin yerinize raporunuzu gönderebilir. (Bu özellik yalnızca polis bölgesi için geçerlidir)

Adonis SMS ya da E-Posta Gönderebilir.

Adonis ile müşterilerinize rezervasyon sırasında ya da özel günlerinde E-Posta ve SMS gönderebilirsiniz.

Adonis Otomatik Güncellenir.

Adonis Otel Programı kendisini otomatik olarak günceller. Ek bir işlem yapmanız gerekmez.

Deneyin, Kararı Kendiniz Verin!

Adonis Otel Programı sizin için ne kadar uygun? Hiç bir ücret ödemeden programımızı indirip deneyin, kendiniz karar verin.
Otel-Programi-indir

Adonis Otel Programı Ücreti  Ne Kadardır?

Adonis Otel Programı kullanım ücreti 1 defalık 490$+kdv dir. Bu ücrete programın ömür boyu kullanımı ve 1 yıl Teknik destek paketi hizmetleri dahildir. 1 yıl sonra teknik destek paketinden faydalanmak isterseniz  150$ ödeme yaparsınız.

Adonis Teknik Destek Paketi Nedir?

Sunucu yedekleme, otomatik rapor gönderimi, yerine rapor gönderim hizmeti, güncellemeler, cepten raporlama, tesis dışından kullanabilme gibi özelliklerin çalışabilmesi ve telefon ve uzaktan yardım ile yapılan tüm teknik destek hizmetlerini kapsar.
1 yıl sonra destek paketini satın almak istemezseniz yine 1 defalık 50$+kdv kurulum bedeli karşılığında sistem tamamen bizden bağımsız çalışacak şekilde kendi bilgisayarlarınıza kurulur. Ancak yukarıda sayılan özelliklerden faydalanamazsınız.

Dilerseniz programın kurulumu için bizimle irtibata geçebilirsiniz ya da sizi aramamız için DEMO TALEP FORMU 'nu doldurabilirsiniz.