Kimlik Bildirim Programı

Otel-Programi-indir

3T Kimlik Bildirim Programı

Kimlik Bildirim Programı 3T Kimlik Bildirim Programı, 2004 yılından beri Türkiye çapında 1000' in üzerinde Otel, Motel, Pansiyon ve Hastanede kullanılmaktadır. Kimlik bildirim raporunun doğru ve en pratik yoldan hazırlanmasını sağlar. AKBS (Polis bölgesi) ve KBS (Jandarma Bölgesi) için uygun olarak çalışmaktadır.

Tüm Türkiye çapında Programlarımızı kullanan tesisleri görmek için referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

3T Kimlik Bildirim Programı Bazı Özellikleri

kbs.egm.gov.tr Üzerinden Otomatik Anlık Rapor Gönderimi* Yeni KBS sistemine ayrıca giriş yapmadan kayıt ettiğiniz müşteriler anlık olarak emniyete bildirilir.
(Bu özellik 15/05/2017 tarihi itibariyle ilk defa firmamız tarafından yapılmıştır.)
Tek Bilgisayardan Birden Fazla Tesis için Rapor Gönderimi Günlük konaklama yapılan tesisler için tek bilgisayar üzerinden birden fazla hesap için rapor gönderim özelliği mevcuttur.
EGM ve Jandarma Bölgesi İçin Rapor Hazırlama Kimlik bildirim raporu oluşturarak ,konaklayan kişilerin bilgilerini gönderebilirsiniz.
Rapor Çıktısı Alabilme Oluşturulan kimlik bildirim raporunuzu yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.
Dilekçe Hazırlama EGM kaynaklı yaşanan sorunlarda,kimlik bildirim raporunuzu elden teslim ettiğinize dair detayların bulunduğu gerekli belgenin çıktısını alabilirsiniz.
Toplu SMS Gönderebilme Müşterilerinize hazır tanımlı smslerden gönderebilir yada metin içerik ekleyerek sms oluşturabilirsiniz.
Fatura Basımı Fatura basabilir, aylık KDV toplamını görebilisiniz.
AKBS için Otomatik Rapor Gönderimi* Kimlik bildirim raporunu belirlediğiniz saatte kendisi gönderir,sizi rahatsız etmez.
Sunucu Yedekleme* Bilgileriniz bizim sistemimizde yedeklenir,sisteminizin zarar görmesi durumunda bile bilgileriniz kaybolmaz.
Sınırsız Teknik Destek* 365 gün ; 09:00 - 19:00 saatleri arasında ofis telefonlarımızdan, 23:30 - 01:30 saatleri arasında Gece Acil Destek Hattımızdan bizi arayıp kimlik bildirim için destek alabilirsiniz.
Acil Rapor Gönderim Hizmeti* Kimlik bildirim rapor gönderim hizmeti alabilirsiniz.
SMS İle Bilgilendirme* Teknik sorunlar nedeniyle kimlik bildirim raporunuz gönderilmediği zamanlarda, cep telefonunuza bilgi smsi gönderilir.
Otomatik Güncelleme* Kimlik bildirim programı bütün güncellemeleri otomatik olarak kendisi yapar.
* işareti ile belirtilen hizmetler teknik destek paketi kapsamında olup ücretlidir.

Kimlik Bildirim raporu göndermemenin cezası nedir?

2014 yılı itibariyled Kimlik Bildirim raporunu göndermemenin cezası günlük 5000 liraya kadar çıkmaktadır.

Kimlik Bildirim raporu hangi saatlerde gönderilmelidir?

Mevzuata göre Kimlik Bildirim raporu her gün saat 00:00 ile 01:30 arasında gönderilmelidir.

Kimlik Bildirim raporu daha erken saatte gönderilemez mi?

Bazı bölgelerde özel izin alan bazı tesisler 00:00 dan önce de rapor gönderimi yapabilmektedirler. Böyle bir talebiliniz varsa konuyla ilgili bağlı bulunduğunuz karakol ya da emniyet amirliğine başvurabilirsiniz.

Belirtilen saatlerde bilgisayar başında olamıyorum. Bunun çözümü var mı?

Evet. Kimlik Bildirim Programı içerisindeki otomatik gönderim sistemini devreye alarak kimlik bildirim raporunuzun belirtilen saatte bilgisayarınız tarafından otomatik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca teknik destek anlaşması olan kullanıcılarımız için rapor gönderim hizmetimiz mevcuttur. Dilerseniz bizi arayarak da sizin yerinize raporunuzun gönderimini isteyebilirsiniz.

Otomatik kimlik bildirim raporu gönderimi çalışmazsa ne olur?

Elektrik kesilmesi ya da internet bağlantısı kopması gibi durumlarda raporun otomatik gitmemesi halinde sistemimiz sizi SMS ile uyaracaktır.

Gün içinde birden fazla Kimlik Bildirim raporu gönderilmesinin sakıncası var mıdır?

Hayır, herhangi bir sakıncası yoktur.

Bilgisayarda ya da internet bağlantısında sorun olması halinde Kimlik Bildirim raporunu gönderemezsem ne yapmalıyım?

İnternet ya da bilgisayar sorunları nedeniyle raporunuzu gönderemezseniz gece saa 03:00 a kadar bağlı olduğunuz karakola elden ya da faks yolu ile teslim etmeniz gerekmektedir.
3T Kimlik Bildirimi müşterisi iseniz gece 01:30 dan önce acil destek hattımızı arayarak raporunuzun bizim tarafımızdan gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Kimlik Bildirimi hangi tesisler için zorunludur?

30 Yatak üstü tüm hastane ve öğrenci yurdu gibi geçici ikamet yerleri ile yatak sınırı olmaksızın tüm Otel, Motel, Pansiyon, Apart gibi konaklama tesisleri için zorunludur.

Kimlik Bildirim raporu gönderebilmek için neler gereklidir?

Bir adet bilgisayar, yazıcı, internet bağlantısı ve otomasyon yazılımı gereklidir.

Kimlik Bildirimi projesine başvuruyu nasıl yapabilirim?

Öncelikle başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Polis Bölgesi için başvuru formunuzu buradan indirebilirsiniz.

Kimlik Bildirim rapor gönderim hizmeti nedir?

Teknik destek anlaşması olan kullanıcılarımızın, teknik sorunlar nedeniyle tesisteki bilgisayarları üzerinden rapor gönderememeleri durumunda verdiğimiz bir hizmettir. Gece 00:00 ile 01:30 saatleri arasında teknik destek hattımızı arayarak talepte bulunmanız halinde Kimlik Bildirim raporunuzu sizin yerinize göndermekteyiz
Gönderilen raporlar sistemimiz tarafından otomatik olarak yedeklenmekte ve istenildiği zaman raporlanabilmektedir.

Bizim yerimize nasıl rapor gönderebiliyorsunuz?

Biz, yalnızca oteller, yurtlar, tatil köyleri gibi konaklama tesisleri üzerine çalışıyoruz. Tüm bilgi birikimimizi, uzmanlığımızı ve sistemimizi bu yönde geliştiriyoruz ve sizin ihtiyaçlarınıza göre çözümler üretme gayreti içindeyiz. Çalıştığımız firmalara sadece program vermiyoruz, aynı zamanda teknolojik ortak olmak gayreti içindeyiz. Bu nedenle başka firmalardan farklı hizmetler geliştiriyoruz.

Kimlik Bildirim raporunu gönderdikten sonra ne kadar süreyle saklamam gerekiyor?

Mevzuata göre, gönderdiğiniz kimlik bildirim raporunu 5 sene saklamanız gerekmektedir. Teknik destek anlaşması olan kullanıcılarımızın raporları bu süre boyunca tarafımızca yedeklenmektedir.


3T Kimlik Bildirim Programı

Programımızı kullanmak için 0850 455 1217 nolu hattımızdan irtibata geçebilir ya da sizi aramamız için KULLANIM TALEP FORMUnu doldurabilirsiniz.